KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15448058
nr 1544 8058
Åke Östberg
(f. 1946), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerad, landskap. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 31x37-38x32 cm
Åke Östberg, svensk bildkonstnär född i Köping 1946, uppvuxen i Södertälje.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:47:04
27/5 09:08:03
Åke Östberg
Läs mer om Ã…ke Östberg